LEDOVÁ MĚSTA

Příležitost seznámit se s historií, pamětihodnostmi a zajímavostmi českých měst, které děti často znají jen ze školních učebnic.

V nadcházejícím ročníku se můžete těšit na města:

PRAHA – ČESKÉ BUDĚJOVICE – PLZEŇ – LIBEREC – BRNO – KARVINÁ

Oddíly při KOP

Tvořivé ručičky

Zodpovědná osoba: Mgr. Patricie Svobodová

Den a čas schůze: středa od 17:00 do 19:00 hod.

Místo schůzek: Důlce 3092/74, Dobětická 2333/10, 40001 Ústí nad Labem

Tematické zaměření: rukodělný tvořivý oddíl

Popis činnosti:

Náš oddíl v současné době registruje 6 osob z toho 5 osob mladších 26 let. V rámci naší celoroční činnosti si děti a mládež mohou vyzkoušet kreativní tvoření s použitím tradičních i netradičních technik a materiálů např. eukanistika, big shot, šperky, 3D tisk, přírodní materiály, mandaly. Pořádáme jednodenní i vícedenní akce pro naše členy i širokou veřejnost.

Mladý zdravotník

Zodpovědná osoba: Jan Janeček

Den a čas schůze: čtvrtek od 16:00 do 18:00 hod.

Místo schůzek: Důlce 3092/74, Dobětická 2333/10, 40001 Ústí nad Labem

Tematické zaměření: všestranný oddíl

Popis činnosti:

Náš oddíl v současné době registruje 23 osob z toho18 osob mladších 26 let. Náš oddíl se v rámci pravidelné činnosti zaměřuje na získávání teoretických i praktických znalostí v oblasti první pomoci. V současné době se více orientujeme na osvojování si znalostí v oblasti taktické první pomoci Pořádáme jednodenní i vícedenní akce pro naše členy i širokou veřejnost.